Så er det på tide med en liten quiz igjen. Ikke noe store greiene, mest for morro. Og kanskje vanker det en liten oppmerksomhet på vinneren
Reglene er som følger:
- Motivet er tett innpå, hva har jeg tatt bilde av?
- Skriv svaret ditt i kommentarfeltet her i blogginnlegget. (Svar andre steder godtas ikke!)
- Svaret må være avgitt innen søndag 8. desember, kl. 18.00.
- Den første som avgir riktig svar i kommentarfeltet er vinneren.
- Løsningen og vinneren kommer i påfølgende innlegg etter at fristen har gått ut.
Kanskje synes du det er innlysende hva dette er, eller kanskje synes du det er vanskelig. Kanskje tipper du bare, eller kanskje er du skråsikker. Svaret kommer en eller annen gang i løpet av kvelden på søndag. Men ta sjansen da vel, og foreslå hva dette kan være?
Masse lykke til ♥
#konkurranse
7 kommentarer
Hmmm er det en julestjerne/adventsstjerne
Hmmmm, det var vanskelig.. har liksom lyst å si noe nike greier, men hva…..
Julenisse mann……
Det ser ut som noe laget i filt. Soffligheten er filt virker det som, men det svarte er noe helt annet materiale. Kanskje en julenisse. Men litt vanskelig denne ja
En fleece hue
Såg innlegget igår, men ja, dette var utrolig vanskelig! Det er hvertfall på formen ikke en skosåle, som av en eller annen grunn var det første jeg tenkte. Men lignet på nikelogo. Men så er det to prikker.. hmm.. stjerneform kan være, som noen foreslår. Virker soft stoff. Tenkte på wonderbaum i bil, men nei. Tror ikke det er nike heller. Aner ikke..
Nålepute
Må jo bare prøve.. Klem 